درباره ما

معرفی


شرکت دیسا افزار پارس به طور ویژه، در زمینه بهینه‌سازی فرایندهای شکل‌دهی فلزات به منظور بهبود عملکرد فرایند، افزایش فرآورش، کاهش مصرف انرژی، کاهش عیوب محصولات و تولید محصولات جدید فعالیت می‌کند.

بهینه‌سازی فرایندهای شکل‌دهی فلزات با آگاهی از پدیده‌های متالورژیکی و مکانیکی که قبل، حین و پس از فرایند رخ داده یا می‌دهد، امکان‌پذیر است. شرکت دیسا افزار پارس با بهره‌مندی از دانش پدیده‌های حاکم بر فرایند شکل‌دهی فلزات و ارتباط آنها با پارامترهای تولید، قادر به بهینه‌سازی فرایند بر اساس نیاز مشتری می‌باشد.

فعالیت‌ها


در حال حاضر، فعالیت‌های شرکت دیسا افزار پارس بر دو محور استوار است:

  • خدمات طراحی، تامین و ساخت قطعات، تجهیزات و سازه‌های صنعتی و غیرصنعتی
  • خدمات توسعه فناوری در حوزه فرایندهای صنعتی

تاریخچه


شرکت دیسا افزار پارس در سال ۱۳۸۸ با هدف ارایه خدمات پژوهش و توسعه فناوری در حوزه مهندسی متالورژی و نورد تاسیس شد و در سال ۱۳۸۹ با ایده محوری ارایه سامانه‌ای به منظور پیش‌بینی و بهبود عملکرد فرایند اسیدشویی ورق فولادی با استفاده از شرایط تشکیل پوسته اکسیدی حین عملیات نورد داغ در مرکز رشد واحدهای فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهانexternal-link-icon مستقر گردید.

پس از پایان دوره رشد در سال ۱۳۹۲، شرکت دیسا افزار پارس در پارک علم و فناوری شیخ بهایی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهانexternal-link-icon پذیرفته شد و از آن زمان تاکنون به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

آرمان
دستیابی به دانش فنی شکل‌دهی آلیاژهای پیشرفته و تولید قطعات، تجهیزات و سازه‌های با فناوری بالا از این طریق

ماموریت
توليد و ارایه محصولات و خدمات مورد نياز در صنایع مختلف ایران از طریق بکارگیری دانش مهندسی مواد و با بهره‌گیری از فناوری‌های توسعه داده شده در واحد تحقیق و توسعه شرکت

مجوزها و گواهینامه‌ها